Jak to u nás vypadá

Naše zázemí tvoří 4 pavilony a krásná zahrada, která je ideální pro dětské hry i poznávání přírody. 

V našem Žlutém pavilonu najdete v přízemí zázemí pro Oranžovou a Žlutou Lentilku (třídu školky), místnost pro předškolní přípravu našich předškoláků s velmi oblíbeným multiboardem a také naši reálnou kuchyňku, kde využíváme prvky Montessori pedagogiky. Pod žlutou barvou najdete také naši tělocvičnu plnou atraktivních herních prvků (široká klouzačka, různé typy houpaček a prolézadel) a pracovnu vedoucí integrační školky. 

Pokud vystoupáte do prvního patra, najdete tam další cvičebny fyzioterapie, ordinaci rehabilitačního lékaře, ordinace klinické logopedie, cvičebnu ergoterapie, ordinaci psychologů a poradenskou místnost. 

Červený pavilon je útočištěm pro Červenou Lentilku, tvořivou pracovní dílnu i kuličkový bazén.

Zelená lentilka sídlí v Zeleném pavilonu. Vedle ní je ve stejném pavilonu i relaxační místnost Snoezelen, kuličkový bazén a místnost pro individuální nácviky pro děti s poruchou komunikace, sociální interakce a PAS.

V Modrém pavilonu se nachází místnost muzikoterapie, nízkopodnětová herna, cvičebna ergoterapie, naše zázemí - kuchyň, prádelna, jídelna a školící místnost. Nově je zde otevřené Multisenzorické centrum, jehož součástí jsou 2 Snoezelen místnosti a cvičebna Senzorické integrace.

 


Fotonávštěva v LENTILCE

/album/fotonavsteva-v-lentilce/img-9652-jpg/

—————

/album/fotonavsteva-v-lentilce/img-9594-jpg/

—————

/album/fotonavsteva-v-lentilce/img-9689-jpg/

—————

/album/fotonavsteva-v-lentilce/img-9624-jpg/

—————

/album/fotonavsteva-v-lentilce/img-9659-jpg/

—————

/album/fotonavsteva-v-lentilce/img-9743-jpg/

——————————


Kontakt

LENTILKA - integrační školka a rehabilitační centrum

Prodloužená 278
Pardubice+420 466 009 430