Rehabilitační lékař

Objednání k rehabilitačnímu lékaři

Naše rehabilitační lékařka je MUDr. Zuzana Sehnoutková. V LENTILCE nyní ordinuje jak pro potřeby dětí ze školky LENTILKA, tak pro ambulantní klienty.

Rehabilitační lékařka MUDr. Eva Vanáčová nyní pro ambulantní klienty ordinuje v Pardubicích na adrese Holubova 713. Objednávat se můžete na telefonu 608 265 441. 

Rehabilitační lékařka vyšetří vaše dítě a doporučí vhodné terapie (např. fyzioterapii, ergoterapii atd.), nebo doporučí vyšetření u dalších odborných lékařů (ortoped, neurolog atd.)

Kdy navštívit rehabilitačního lékaře

Pokud máte pocit, že vaše miminko zaostává za jeho vrstevníky, nebo si vaše dítě často stěžuje na bolesti zad, hlavy a nohou, navštivte vašeho dětského lékaře nebo se rovnou objednejte u rehabilitační lékařky u nás v LENTILCE. Rodiče bývají často první, kteří odhalí problémy svých dětí.

 Co s sebou budete potřebovat

  • Doporučení od ošetřujícího pediatra či odborného lékaře (lze i bez doporučení)
  • Kartičku zdravotní pojišťovny

Smluvní pojišťovny LENTILKY

Všeobecná zdravotní pojišťovna (111), Vojenská zdravotní pojišťovna ČR (201), Česká průmyslová zdravotní pojišťovna (205), Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR (211), Oborová zdravotní pojišťovna (207),  Revírní bratská pokladna (213), zaměstnanecká pojišťovna Škoda (209).

Je-li vaše dítě u jiné pojišťovny a máte-li zájem využít našich služeb, určitě nás kontaktujte a vaší situaci vyřešíme.

 


Kontakt

LENTILKA - integrační školka a rehabilitační centrum

Prodloužená 278
Pardubice


ředitelka LENTILKY:
+420 733 724 538
+420 466 009 430